En yakın arkadaşınızı kendinizden soğutmanın yolları

1- Yurtdışından size getirdiği hediyeyi arkadaşınızın gözleri önünde azami iki parçaya ayırın ve olaya kesinlikle kaza süsü vermeyin.

2- "Arkadaşınızın acilen doktora gitmem lazım ölmek üzereyim ben" çığlıklarına "benimde kedim ağaca çıktı indiremiyorum" diyerek cevap verin.

3- Seni sevgilimle tanıştırıcam diyerek bir akşam üçünuzun olduğu özel bir yemeğe gidin ve gece boyunca çok affedersiniz sevgilinizle *public sexual intercourse edin. (*Turkcesi: Seni alemin ortasinda bi yerim bi yalarim war ya.. )

4- Arkadaşınızın sizinle beraber olmak istediğini söylediği gün "üzgünüm evde yakın arkadaşlarımla bir parti veriyorum seninle kalamam" diyin.

5- Sokağın ortasında onun kolundan tutup aleni bir şekilde çenesinden şakağına kadar yalayın.

6- Aramayın. O arayınca da babanızın sesini taklit ederek "Evladım bilmem ne şimdi çıktı 20 sene kadarda dönmesini beklemiyoruz Allah sonumuzu hayır etsin" diyin.

7- Hemcinsinizse ona aşık olduğunuzu söyleyin. Hem hemcinsiniz hem de e$cinsel ise 42 yerinden bıçaklayın.

8- Evinize size ziyarete geldiğinde ondan başka her şeyle ilgilenin gerekirse perdeleri ütüleyin ama yine de ona yüz vermeyin.

9- Buluşacağınız gün onun evden çıktığından emin olduktan sonra ailesini arayın. "Ama o seninle diil mi nasıl yani a-aa?" diyen annesine de onunla uzun zamandır uyuşturucu kullandığı için görüşmek istemediğinizi ama artık bunun onun kendi secimi olduğuna karar verip aradığınızı söyleyin.

10- En içten en hain en pislik duygularınızla onu aşağılayın yerin dibine batırın küçük düşürün. Herkesin ortasında "cuceeee kesicim lan seni iç organlarını kızartıp köpeğime mama yapacam saçlarını peruk edecem senin yaşaması lüzumsuz olan pişme insan müsveddesi" diye bağırın.