ESPRİLİ MESAJLAR
Amerikan üroloji üst kurulunun yaptığı bir araştırma sonucu sex hayatında başarısız olan insanlar mesajları okurken telefonları sağ ellerinde tutuyorlar.
Şu anda elinde tuttuğun alet bir uzaylının cinsel organıdır. Her tuşa bastığında uzaylı zevk alıyor. Eğer bu mesajı okurken gülüyorsan demek ki sende zevk alıyorsun
Bu mesaj özel bir frekansla gönderilmiştir, zekilerde hafıza kaybı, aptallarda kısa süreli körlük, bnelerde de bir anlık gülümseme yapar.
Yat dedi yattım, aç dedi açtım, aletini çıkarıp soktu, ,işini bitirdiğinde kan gelmeye başladı, çok korkmuş ve acı çekiyordum; çünkü ilk kez diş çektiriyordum!
Güçlü kolları ile beni koltuğa oturttu, üstüme abandı, eline aldığı kocaman aletini ağzıma soktu, çok canım yandı ve ağzımdan kanlar akıyordu; ama çürük dişimi sonunda çekmişti.
Sayın abonemiz son dönem faturanız 19.500.000TL.dır. Ödemelerinizi son iki iş günü içinde yapmanız rica olunur. Ödemenizi yaptıysanız bu uyarıyı lütfen dikkate almayınız. Teşekkürler.
Şu anda her 100 kişiden 35'i uyuyor, 10'u yemek yiyor, 25'i çalışıyor, 15'i sex yapıyor, 10'u araba sürüyor 4'ü ders çalışıyor bir tane salakta elinde telefon sms okuyor.
Temel ile Dursun Trabzon'da kazı yapıyorlarmış, kaz ölmüş.
Toprağa hayat verir diktiğin her çam, ömrüne ömür katar miktiğin her a.
Gülü seven dikenine katlanır, kaktüs sevenin vay haline.
Her gün ağzına al, okşarcasına dudaklarının arasında gezdir, zevkin doruklarına ulaştığında daha da hızlan ve sonra macunu tükür, fırçayı temizle diş sağlığına dikkat et.
İki uzaylı benzin istasyonuna gitmişler, biri benzin pompasını tutmuş dötüne sokmuş, diğeri ona şaşkın bir bakışla: "Bu yaptığın normal mi?"demiş. Diğeri ise:"Hayır kurşunsuz.".demiş.
Kocamandı, elimde tam olarak tutamıyordum, çok büyüktü, aşağı yukarı salladım tam fışkıracakken ağzıma dayayıp hepsini içtim coca-cola yı çok seviyorum.
Baba der ki:"Oğlum müjde sana iş buldum." Çocuk heyecanlanır:"Ne işi baba?" Baba cevaplar:"Aşağıdaki büfede yedigün vereceksin."
Seni görünce gözlerim dolar, kulaklarım mark.
Sen sen ol kapı önünde aşk yapma, aşkın gözü kördür ama komşununki asla.
Bütün gece uğraştım bir türlü delinmedi, o kadar zorladım bana mısın demedi, sabret sevgilim şimdi olacak OOOOhhhhh, delindi, kulaklarına takabilirsin küpeni
Cep telefonunuzun daha iyi çekmesi için dik pozisyonda üzerine oturunuz, biz buna "Cep To Döt" diyoruz. "Cep to Döt" telsim de vardır. Belki bir gün başkaları da bu uygulamaya başlar, ne dersiniz hoş olmaz mı?
Dün gece seni o kadar aradım ki, soğuk vücuduma dokunmanı o kadar istedim, yatağa sensiz ve çıplak girmek zorunda kaldım, neredeydin benim canım pijamalarım.
Dereceye girmek için çok çalıştı; ama hasta oldu derece ona girdi.
Dünyada iki şeyi sevdim; seni ve gülü, gülü sevdim dikeni battı, seni sevdim dötün kalktı
Elleriyle beyaz vücuduma ellediler, dudaklarıyla emdiler, ateşleriyle yaktılar, bilmem ne istediler benim gibi sigaradan
Ey dağları taşları her şeyi yaratan rabbim, her şeye bir güzellik ayrı bir tat insanlara akıl, mantık, zeka dağıtırken bu mesaja mal mal bakan bu öküzü niye unuttun?
-Ah kızım ah! Ben ne salağım; seni ne doktorlar, ne mühendisler istedi de vermedim. Üzülme anneciğim, ben hepsine verdim.
Adam düzmüş, karısı yanmış.
Boynuma sürterek göğüslerinin arasından, aşağıya, kalçamın yanına kadar getirip, yuvasına oturttum, çıkan şılak sesi bana güven veriyordu, sende emniyet kemeri tak
Hani o baharda açan iri beyaz güller var ya kocaman iri beyaz güllerin mis gibi kokan yumuşacık yaprakları var ya onlar dötüne girsin!!!
Niyetim acizaneyi taciz etmek degil bilakis umumi bir mikiş teklifidir vereceginiz her müsbet cevap harap mikimin dermanı olacaktır.
Bir gün bir kadın misafirliğe gitmiş misafirlikte çok kalabalıkmış kadın sonra hamile olmuş NEDEN???? Cevap:Kapıya kadar geçirmişler
Bir gariptir insanoğlu her sözü kaldırmaz ibne dersin kızar da mikersin aldırmaz
Mektaşi türbesinde kaybettim fesimi insaf et ey fani deydireyim tepesini deydirsemde tepesini itelemem gerisini itelersem gerisini keserim nefesini. şair olmam lazımmış dimi....
Bütün bisikletlere bindim, Bisan a binemedim..